Ziip.ee – lihtne ja loogiline kiirlaen

Uusi kiirlaenufirmasid tekib Eesti laenuturule pea igal aastal, kuid vähesed on nõnda lihtsad ja loogilised nagu Ziip.ee laenud. Tõesti, juba Ziip.ee veebileht on väga hästi organiseeritud ning kogu info on kergesti kättesaadav.

Ziip kiirlaenud on saadaval kolmes erinevas summas – väike rahazuts 100 €, mõistlik rahazuts 200 € ning korralik rahazuts 300 €. Ükskõik millise summa valid, tagasi tuleb laen maksta kolme kuuga. Laenusummale lisandub kuutasu (vastavalt summale 8 €, 16 € või 24 €), mida tuleb maksta iga 30 päeva möödudes. Põhisumma peab tagastama hiljemalt 3 kuu möödudes. Kui enamik kiirlaenupakkujatest annab väiksemaid laenusummasid vaid 30 päevaks, siis Ziip.eest võetud laenu võid tagasi maksta kolm kuud, ükskõik millisest summast on jutt.

Laenu võtmine on lihtne nagu alati, järgides samu reegleid kui teisedki väikelaenud, kiirlaenud ja SMS laenud. Kõigepealt tuleb täita internetis avaldus laenu saamiseks ning kui see on heaks kiidetud, tuleb minna kohalikku postkontorisse ning kinnitada oma isik (korduvate laenude puhul ei ole see vajalik). Seejärel laekub summa mõne minutiga sinu pangakontole.

Nüüd vali millal ning millises summas soovid laenu tagasi maksta, peaasi, et kogu põhisumma oleks tasutud kolme kuu möödudes.

Ziip.ee laen on turvaline ning isikuandmed on tõeliselt kaitstud. Laenu taotlemine on kiire ja loogiline, puuduvad pikad taotlusvormid ning muu bürokraatia. Koduleht on loogiliselt üles ehitatud ning kliendid on üldjuhul ettevõttega rahul.

Sellegi poolest, kui soovid võtta kiirlaenu, võrdle ka teiste firmade pakkumisi. Isegi kui Ziip.ee laen on soodne, on Eestis ka mitmed laenuandjad, kes väljastavad esimese kiirlaenu päris ilma intresside või lisatasudeta. Vaata ka kõigi laenuettevõtete tagasimakse tingimusi ning uuri nende tausta kohta. Oma otsus langeta alles siis, kui oled kindel, et leitud pakkumine on parim. Parimaid intressed saad võrrelda siit.